W ubiegłym roku szkolnym uczniowie z naszej świetlicy wykonali autorski film (dostępny na naszym Facebooku), którym wygrali udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Mega Misja.

Mega Misja to zabawa połączona z nauką bezpiecznego korzystania z Internetu.

Jest adresowana do najmłodszych- czyli do dzieci w wieku 6-10 lat. Program ten obecnie realizowany jest w naszej szkole i potrwa przez cały rok - do czerwca 2017 r.

Uczniowie w kolejnych etapach, zdobywają cenne umiejętności, poszerzają swą wiedzę o świecie multimediów i o Internecie. Zabawie towarzyszy komputerowa animacja, której bohaterami są Julka, Kuba i...  Psotnik - zabawny stworek - sztuczna inteligencja.

Zajęcia odbywają się w miarę możliwości świetlicowych, czyli raz lub dwa razy w tygodniu. W czasie pokonywania kolejnych zadań - wyzwań, nasi uczniowie otrzymali w październiku paczkę z Warszawy (z Fundacji Orange, która jest autorem Mega Misji) z nagrodami rzeczowymi w forrmie artykułów plastycznych dla świetlicy.

Brawo dzieciaki z Verne!  Kolejne przygody Julki i Kuby oraz Psotnika  wciąż przed nami ... 
 

Aktualizacja - marzec 2017 r.

Wygraliśmy już 3 nagrodę w programie MEGA MISJA !!!

W październiku wygraliśmy pomoce plastyczne do świetlicy szkolnej, w grudniu  TABLET a tym razem do naszej szkoły kurier dostarczył paczkę po brzegi wypełnioną książkami dla dzieci i genialnymi grami edukacyjnymi.

Cieszymy się szczególnie z Dobble, Cardline Zwierzęta i Story Cubes J…   Zapowiada się super gra w najbliższy czwartek!!! 

Template by JoomlaShine