I gra muzyka!

Kiedy na nasz szkolny pokład wkracza pani Paulina, to muzyka musi grać, prawda? Od września będzie prowadzić lekcje muzyki w szkole podstawowej. Jej pojawienie się w szkole może uskrzydlić nasze szkolne talenty wokalne (a tych przecież nie brakuje!). Fani Fineasza i Ferba chętnie poznają “bajkowy głos” z odcinka specjalnego serialu 😉

Paulina Tarasińska – Zwyciężczyni “Szansy na Sukces” z Danutą Błażejczyk oraz programu “Bitwa na głosy”, gdzie prezentowała się wokalnie wraz z drużyną Andrzeja Piasecznego. Laureatka wielu festiwali Ogólnopolskich (m.in.  Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza w Luboniu, Grand Prix Festiwalu Piosenki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach) i Międzynarodowych (m.in. zdobywczyni Grand Prix festiwalu “Angel voice”w Serbii, Grand Prix festiwalu “Golden Talents” w Czechach). 

Miała przyjemność użyczyć swojego głosu w produkcjach Disney’a takich jak “Aladyn” (2019) czy “Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat” (2020). Kiedyś jeden z głosów zespołów Puder i Soulove, dziś jej głos można usłyszeć w męskim gronie w zespole GOOSEBUMPS. 

Czterokrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za szczególne osiągnięcia artystyczne.
Miała przyjemność towarzyszyć na scenie Wojtkowi Cugowskiemu (Bracia), Piotrowi Cugowskiemu (Bracia), Małgorzacie Ostrowskiej, Grzegorzowi Skawińskiemu (Kombi), Andrzejowi Krzywemu (De mono) czy Monice Urlik.

Pani Paulino, zaczynamy od wysokiego C?

Powrót