Klasa 1b. Zagadka rozwiązana

Troski i obawy pierwszoklasistów czasami są bardzo odmienne od trosk i obaw ich rodziców.

Ale jedno ich na pewno łączy: wychowawca lub wychowawczyni.  Uczniowie zachodzą w głowę “jaka będzie Nasza Pani”, a rodzice zastanawiają się “jaka będzie pani … (tu można wstawić imię własnego dziecka)”.

To dla rodziców i uczniów z klasy 1b szkoły podstawowej mamy najlepszą z możliwych informacji.

Poznajcie panią Ewę. Mamy nadzieję, że Wasza wspólna podróż będzie trwała 3 lata.

A co możemy Wam powiedzieć o pani Ewie (i co Ona sama mówi o sobie)?

Oficjalnie

Ewa Janus – Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Nauczanie Początkowe z Terapią Pedagogiczną na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Pracę w Zespole Szkół im. Juliusza Verne’a rozpoczęła w 2018 roku.
Jest osobą pogodną, cierpliwą, wyrozumiałą i uśmiechniętą. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji.

W dzieciach fascynuje mnie ich bezgraniczna szczerość i niespożyte pokłady energii. Ja także nieustannie jestem w ruchu: uwielbiam podróżować: poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Moje życiowe motto: „Podróże kształcą” – kiedy tylko jest okazja pakuję walizkę i ruszam w drogę. Bardzo chętnie jeżdżę na wyprawy biegowe, rowerowe i motocyklowe. Większą część województwa świętokrzyskiego przemierzyłam pieszo biorąc udział w różnego rodzaju maratonach biegowych i pieszych.”

 

A mniej formalnie …

W tak zwanym wolnym czasie czyta książki i zachęca innych do czytania. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama. Życiowym wyzwaniem jest wychowanie nastolatki o imieniu Lena, dla której całym światem jest woda i pływanie.

Każdy kto mnie zna wie, że wolę lato niż zimę i boję się pająków, a jeśli spotkacie na korytarzu kogoś kto chrupie marchewkę to z pewnością będę ja 🙂 „Ewka – marchewka” zobowiązuje”.

Powrót