Pan od angielskiego, czyli … Mr(.) Teacher

Anglistów u nas wielu (5 godzin nauki tygodniowo w każdej klasie począwszy od przedszkola zobowiązuje). A wśród nich pan Łukasz. Mistrz pierwszego planu (zajrzyjcie na nasz profil fejsbukowy, to zrozumiecie dlaczego). Nauczyciel uwielbiany przez uczniów.

W tym roku szkolnym przygotowywał do egzaminu dojrzałości naszych pierwszych maturzystów oraz ósmoklasistów. Od lat obserwujemy mnogość kart pracy, przysłuchujemy się obowiązkowemu używaniu wyłącznie języka angielskiego podczas zajęć (kto pamięta „myju myju hands” w wykonaniu Karola?). Przypatrujemy się uczniom, którzy zmieniają swoje upodobania muzyczne w oparciu o rekomendacje pana Łukasza i jego gust muzyczny.

Pan Łukasz ma niezłe oko. Nie tylko do obserwowania uczniów podczas pisania kartkówek i sprawdzianów, ale i do fotografii. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia jego autorstwa to autor zaprasza na swój instagramowy profil https://www.instagram.com/lukasz.szczesniak.fotografia/

Mnóstwo radości i nam, i uczniom, sprawiają wspólne zdjęcia z panem Łukaszem. Obejrzycie je na szkolnych profilach w social mediach.

A największą porcję zadowolenia mają nasi uczniowie odbierając wyniki egzaminów. Mamy nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie.

No proszę, jakie piękne stopniowanie pozytywnych emocji mamy dzięki naszemu bohaterowi 🙂

Powrót