Ślubowanie pierwszoklasistów

30 października 2019 roku w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.
Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 25 pierwszoklasistów ubranych w stroje galowe niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę.

Pani dyrektor Agnieszka Zaremba nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek upamiętniający ten dzień.

Dzięki uprzejmości rodziców zorganizowany został poczęstunek w salach za co bardzo dziękujemy. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.
Wychowawczyni klasy Ib pani Iwona Ułamek oraz wychowawca klasy Ia pan Krzysztof Kwaśniewski  serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Powrót