Na podbój stolicy

Początek października trochę zaskoczył nas aurą za oknem, ale klasie 6a,7 i 8 nie straszna pogoda, żeby móc wybrać się na podbój stolicy.

W programie Zamek Królewski i Niewidzialna Wystawa. I to chyba ona zrobiła największe wrażenie na wszystkich uczestnikach.

Nie pozostaje  nam nic innego jak pokazać troszkę tego co udało nam się zobaczyć.

Wizyta w królewskich komnatach, opowieści przewodników, dostarczyły nam wszystkim mnóstwo informacji i ciekawostek. Oczywiście wycieczka do stolicy nie mogłaby być “odhaczona” bez pamiątkowej fotografii pod Kolumną Zygmunta.

Charakter Niewidzialnej wystawy uniemożliwia nam (od strony technicznej) wykonania serii zdjęć. Ale na pewno to właśnie podczas zwiedzania wystawy dostaliśmy wszyscy niesamowitą porcję nieznanych i niezwykłych doznań. Organizatorzy wystawy opisują ją następująco: “Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu…”.

Nie pozostaje nam innego, jak zachęcić Was do odwiedzenia Niewidzialnej Wystawy.

Powrót